Strona główna Poznań Kinepolis Poznań

Kinepolis Poznań

PODZIEL SIĘ
kinepolis Poznań

Cinema City Poznań Kinepolis – największe kino w Poznaniu. Znajduję się w południowo-wschodniej części miasta przy ul. Bolesława Krzywoustego na Żegrzu w pobliżu Franowa. Rekomendujące się jako największe kino w Europie.

Cinema City Kinepolis Poznań

Kino Cinema City Kinepolis to jedno z największych kin w Polsce. Obiekt liczy 18 sal kinowych, mających łącznie 6664 miejsc. Dwie największe liczą po 750 miejsc, najmniejsza 208. Sale wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i wygodne fotele kinowe.

Posiada certyfikat THX George’a Lucasa, system dźwiękowy pDolby Digital Surround Ex. Posiada również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem. Kino jest klimatyzowane, zapewnia przedsprzedaż biletów.

Bilety rezerwować można przez internet lub telefonicznie (pn.- niedz.: 9:30-22:30) pod numerami: 61 871 56 00, 61 871 56 01

Rezerwacje grupowe: tel. 61 871 56 25

Prócz sal kinowych w kompleksie znajdują się bary, tor kartingowy, laserowy paintball. Jak i również klub fitness oraz ścianka wspinaczkowa. Przed kinem znajduje się płatny parking na 1500 miejsc oraz parking bezpłatny dla autokarów.

Kino Poznań

Obecnie w Poznaniu mamy duży wybór kin. Młodzi, jak i starsi mogą liczyć na ulgi przy zakupie biletów. W kinie możemy obejrzeć nowe filmy, które są reklamowane w telewizji, jak i w internecie. Możemy obejrzeć ciekawe premierowe produkcje polskie, europejskie i amerykańskie. Organizowane są również filmy krótkometrażowe. Większość kin wprowadza teraz co nowsze promocje. Tak, aby zachęcić ludzi do pójścia, jak i do obejrzenia filmu na dużym ekranie. Wiele kin wyświetla projekty specjalne, czyli cykle filmowe dla koneserów, dla seniorów, dla kobiet. Wyświetlane są również od czasu do czasu maratony filmowe. Sporo kin użycza swoich sal na spektakle teatralne, jak i również na kabarety.

Warto zapoznać się z ofertą kin i raz na jakiś czas odwiedzić przytulne kino studyjn. Lub obejrzeć najnowszy film na wielkim ekranie multipleksu, z colą i popcornem w ręce. W ten sposób możemy poczuć magię kina.

Kina w Poznaniu

Aktualnie w Poznaniu dostępnych jest bardzo dużo kin. Znajdziemy tu kina tradycyjne, które przetrwały wiele lat, jak i kina sieciowe dostępne w całej Polsce.

  • Cinema City Kinepolis – ul. Krzywoustego 72.
  • Cinema City Plaza — centrum handlowe Poznań Plaza, ul. Drużbickiego 2.
  • Helios Poznań — centrum handlowe Posnania, ul. Pleszewska 1.
  • Kino Muza — ul. Święty Marcin 30.
  • Kino Rialto — ul. Dąbrowskiego 38.
  • Multikino 51 – ul. Królowej Jadwigi 51.
  • Multikino Malta — Galeria Malta, ul. Maltańska 1.
  • Multikino Stary Browar — centrum Stary Browar, ul. Półwiejska 42.