Strona główna Bełchatów SAN Bełchatów

SAN Bełchatów

PODZIEL SIĘ
SAN Bełchatów

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie to ośrodek akademicki, który kształci coraz więcej studentów. W jednym miejscu znajdziesz studia I i II stopnia. Doktoranckie, podyplomowe, wydziały, kierunki studiów, zasady rekrutacji, informacje praktyczne o uczelni, filmiki.

Społeczna Akademia Nauk znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, która przecina je z południa na północ. Trasą tą kursują autobusy linii MZK i PKS. Ze względu na usytuowanie, łatwo jest do Szkoły dojechać z każdego kierunku.

Społeczna Akademia Nauk Bełchatów

Społeczna Akademia Nauk powstała w 1994 roku. Do końca 2011 roku funkcjonowała pod nazwą Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania. Jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Uczelnia prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia. Uruchamia seminarium, które przekształci w studia doktoranckie na kierunkach zarządzanie, informatyka i filologia angielska. Prowadzi także studia podyplomowe oraz MBA. Studia te mogą dotyczyć również pozostałych oferowanych kierunków.

Oferuje kształcenie na 24 kierunkach. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. W 18 ośrodkach w kraju i za granicą.

Uzupełnienie oferty stanowią liczne kursy i warsztaty oraz praktyki studenckie. Realizowane przez Studenckie Biuro Karier. Atutem Uczelni jest również ścisła współpraca z Clark University (USA). Dzięki której studenci mogą — równolegle do studiów polskich uzyskać amerykański dyplom Master, a także wyjechać na studia lub praktyki za granicą.

Społeczna Akademia Nauk zdobyła szereg nagród i wyróżnień, m.in.: Uczelnia Przyjazna Pracodawcom, Lider Polskiego Biznesu Business Center Club, Ambasador Polskiej Gospodarki, Uczelnia Liderów oraz zajęła czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach.

Akademia zatrudnia ponad 500 nauczycieli akademickich. Wśród nich znajdują się profesorowie tytułami o ugruntowanej pozycji w środowisku naukowym. Kadra naukowo-dydaktyczna wywodzi się ze znanych uczelni, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Dlaczego warto studiować w Społecznej Akademii Nauk?

  • Status uczelni akademickiej – DOKTORYZOWANIE;
  • Dogodna lokalizacja;
  • Amerykański lub francuski dyplom MASTER – Clark University, MOD’SPE Paris;
  • Szeroka oferta wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus;
  • Bogaty system stypendiów i refundacji czesnego oraz szeroka oferta kredytów studenckich;
  • Czesne płatne w miesięcznych ratach, zniżki przy wpłatach jednorazowych.

Dodatkowo:

  • Prowadzimy Studenckie Biuro Karier – praktyki, staże oraz oferty pracy;
  • Organizujemy Studenckie Koła Zainteresowań;
  • Umożliwiamy zdobycie dyplomu MASTER amerykańskiej lub francuskiej uczelni;
  • Gwarantujemy urozmaicone życie studenckie.

Społeczna Akademia Nauk

Wydział w Bełchatowie

97-400 Bełchatów, ZSP nr 3 ul. Czapliniecka 96

Telefon stacjonarny – 44 788 46 22

E-mail studenci: studentbelchatow@spoleczna.pl

E-mail biuro: belchatow@spoleczna.pl

Telefon stacjonarny – 44 788 46 22

Blisko szkoły znajduje się przystanek autobusów komunikacji miejskiej, PKS, MZK oraz prywatnych przewoźników.

Nr linii autobusów komunikacji miejskiej kursujących do szkoły: Nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10.

Ważniejsze kierunki, do których dojeżdżają autobusy PKS: Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Szczerców, Wola Krzysztoporska, Sulmierzyce, Rusiec, Pajęczno, Rząśnia, Rząsawa, Stróża.