Strona główna Katowice Galeria Silesia

Galeria Silesia

PODZIEL SIĘ
Galeria Silesia

Galeria Silesia to duże centrum handlowe. Sprawdza się solidnie, ma szeroką ofertę handlową. Wiele osób odwiedza to centrum i korzysta z jego oferty. Nic w tym dziwnego, ponieważ w Silesii można kupić najbardziej niezbędne rzeczy. W Silesii można kupić wszystko – produkty spożywcze, odzież, biżuterię, obuwie, zabawki dla dzieci. Szeroka oferta gastronomiczna pozwala posilić się podczas zakupów. Pyszne i zdrowe posiłki to najlepsza rekomendacja. Dla każdego znajdzie się w Galerii Silesia coś odpowiedniego. Fani fast food posilą się w barach, miłośnicy zdrowych ryb na pewno skorzystają z pysznego posiłku. Niejedna osoba lubi pójść na zakupy, a po nich wybrać się na smaczny obiadek, zdrową kolację czy chociażby małą przekąskę. Jedzenie polskie, tajskie, amerykańskie czy kuchnia francuska to podstawa zadowolenia. Niejedna osoba chętnie skorzysta z oferty tego wyjątkowego centrum ulokowanego w Katowicach, czyli stolicy Górnego Śląska. To miejsce, do którego zagląda każdy. 

Galeria Silesia Katowice

Galeria Silesia Katowice to duży sklep, oferujący wiele towarów i przyciągających konsumentów w każdym wieku. Nie sposób nie kupić czegoś w tym miejscu. Klienci mają szeroki wybór towarów i usług, mogą spokojnie wybrać to, co dla nich jest najlepsze. Galeria Silesia to świetna oferta dla całej rodziny na sobotę albo handlową niedzielę.

Sklepy oraz atrakcje

W sklepach oferowane są liczne promocje – od 10 do 30 procent zazwyczaj takie zniżki można otrzymać. Jest to kusząca oferta i klienci bacznie obserwują obniżki cen, starają się uzyskać to, co dla nich najlepsze. Zawsze na wiosnę oraz jesienią w  centrum są wyprzedaże – czasami można kupić towary za 30-50 procent ich pierwotnej ceny. 

Poza tym restauracja North Fish stosuje unikatowy system zakupu potraw nazywany „Nałóż, ile chcesz”. Dzięki temu można nabyć dowolną ilość smacznego jedzenia, bez problemu z płatnością. Kupowanie jedzenia na wagę to bardzo dobre rozwiązanie. Kawiarnie, cukiernie, kwiaciarnie także mają towar w promocyjnej ofercie – bardzo często stosują korzystne promocje cenowe.

Cinema City Katowice Silesia

A po zakupach lub zamiast zakupów można wybrać się do Cinema City Katowice. W tym kinie ogląda się filmy i dobrze odpoczywa. W kinie obejrzeć można filmy polskie, amerykańskie, francuskie, włoskie, czeskie i wiele innych. Duże sale, dobra klimatyzacja, wygodne fotele oraz możliwość picia napojów oraz przegryzania pop cornu czy nachosów to ulubione atrakcje widzów. Poza tym tańsze bilety oferowane są zawsze w środy, o czym kinomani pamiętają. Kino jest ulubionym miejscem nastolatków, osób dojrzałych oraz seniorów. W takim kinie można zrelaksować się i miło spędzić czas. Program edukacyjny IMAX to wyjątkowe prezentacje filmów dokumentalnych oraz przyrodniczych dla młodych widzów. To kino, które edukuje, daje wiedzę oraz wiele wiadomości. Można też skorzystać z karty podarunkowej Cinema City, która sprawdza się doskonale i jest wspaniałym prezentem dla mamy, rodziców oraz bliskich osób.