Strona główna Regionalne Go Jump Wrocław

Go Jump Wrocław

PODZIEL SIĘ
GO JUMP Wrocław

GOjump Wrocław to największy Park Trampolin. To również super zabawa dla małych i dużych. W ośmiu strefach atrakcji na pow. 3500m2. Go JUMP znajduje się przy ulicy Długosza 59.

Park trampolin został podzielony na trzy podstawowe strefy. Największa strefa to trampoliny rekreacyjne, na których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli do woli skakać. Dużą popularnością cieszy się również strefa freestyle. Gdzie na jedynej na Dolnym Śląsku rampie można bezpiecznie trenować skoki na snowboardzie. A także na nartach, rolkach i rowerach. Ostatnia strefa to strefa akrobatyczno-cyrkowa. Gdzie amatorzy i zawodowcy mogą ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach.

Godziny otwarcia Park Trampolin GOjump Park Trampolin Wrocław

Od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 22:00

Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem. Wejście na trampoliny o pełnej godzinie.

Go Jump Wrocław Cennik

Sprawdź aktualny cennik i zarezerwuj bilet internetowo lub osobiście na miejscu

Cennik GOjump na miejscu:

 • Bilety kupione w parku
 • Bilet normalny 33 zł / 60 min
 • Bilet normalny 53 zł / 120 min
 • Bilet grupowy pow. 10 osób 23 zł/os / 60 min
 • Bilet studencki/szkolny* 19 zł / 60 min
 • Wejście na skocznie (zabierz własne buty snowboardowe) 19 zł / Nieograniczony czas
 • Skok Swobodny (3 skoki) 59 zł – prosimy o rezerwację skoku swobodnego 24h przed planowaną wizytą
 • *Od poniedziałku do czwartku od 10 do 16 dla uczniów i studentów za okazaniem legitymacji. Nie obowiązuje w dniach wolnych od szkoły. Bilety do kupienia w parku na miejscu.

Rezerwacje internetowe

 • Bilet normalny 29 zł / 60 min
 • Bilet normalny 49 zł / 120 min
 • Bilet grupowy pow. 10 osób 19 zł/os / 60 min
 • Skarpetki antypoślizgowe: 5 zł / para
 • Opłata za kartę GOjump 5 zł

Park trampolin Wrocław

GOjump Wrocław to największy park trampolin w Polsce. Ponad 20 atrakcji w hali o powierzchni 3500 metrów kwadratowych.

Ogromna hala podzielona jest na trzy podstawowe strefy. Na trampoliny rekreacyjne, na których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli do woli skakać (o powierzchni aż 70 m kw.). Freestyle, gdzie na jedynej na Dolnym Śląsku rampie będzie można bezpiecznie trenować skoki na snowboardzie. Jak i również na nartach, rolkach i rowerach. Oraz akrobatyczno-cyrkową, gdzie – w ramach akademii GOjump – będzie można ćwiczyć akrobatykę. A także freerunning czy ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach.

Sala wygląda bardzo profesjonalnie – specjalna podłoga gimnastyczna, lustra, drabinki, przyrządy do ćwiczenia. A także  akrobatki, ścieżka airtrack umożliwią bezpieczny trening amatorów i zawodowców.

W Go jump jest również do wyboru basen z gąbkami, skoki na dmuchaną poduchę. Oraz najdłuższy w Polsce tor do zjazdu na pontonach. A także dostępna jest arena do gry w zbijaka, kosze do wsadów jak z NBA. Trenerzy, którzy tam pracują pomogą w pierwszych skokach. A także nauczą super trików i zadbają o bezpieczeństwo i super zabawę.

Do tego w parku trampolin dostępny jest JumpBar. Z pyszną kawą i małym “conieco”, darmowy parking, wygodne szatnie i pokoje eventowe.

Aktywna rozrywka we Wrocławiu

Wrocław jest miastem przyciągającym jak najwięcej turystów. Dla osób aktywnych z pewnością nie zabraknie tu atrakcji i miejsc. W których można spędzić czas aktywnie i zdrowo. We Wrocławiu funkcjonuje dużo profesjonalnych siłowni, fitness klubów czy innych placówek do trenowania najróżniejszych dyscyplin.

Poniżej przedstawiam takie, z których może skorzystać każda osoba. Wiele pozytywnych emocji może dostarczyć park linowy na Wyspie Opatowickiej. Malowniczo położona atrakcja oferuje siedem różnych tras, których łączna długość to ponad kilometr. Ta aktywna atrakcja przeznaczona jest dla dzieci, jak i dorosłych. Inna aktywna rozrywka do skorzystanie z parku trampolin. Miejsca takie jak Jump World lub GOjump dają możliwość doskonałej rozrywki dla starszych i młodszych.

Również dobrą propozycją jest skorzystanie z wrocławskiego Aquaparku. To wielofunkcyjne centrum sportowo-rekreacyjne jest najchętniej odwiedzane przez każdego.