Strona główna Katowice Multikino Katowice

Multikino Katowice

PODZIEL SIĘ
multikino katowice

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym oraz w dystrybucji filmów.

Katowickie Multikino zostało otwarte w grudniu 2013 roku. To najnowocześniejsze kino w Katowicach, oferuje bardzo duży repertuar. Najwyższą jakość projekcji zapewniają sale wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D.

Ponadto w katowickim Multikinie widzowie mogą oglądać filmy w sali Xtreme. Jest to pierwsza w Polsce sala kinowej z tym systemem Dolby Atmos. Dolby Atmos to najnowsza technologia dźwięku. Pozwala z wielką precyzją umiejscawiać efekty dźwiękowe w przestrzeni sali kinowej nadając im jeszcze bardziej realistyczną jakość.W katowickiej sali Xtreme znajduje się również projektor 4K oraz moduł projekcji obrazu trójwymiarowego o częstotliwości 48 klatek na sekundę. Filmy są wyświetlane na srebrnym ekranie, co korzystnie wpływa na jakość odbioru.

W katowickim Multikinie widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów. A to dzięki wygodnym fotelom. Obiekt dostosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Multikino Katowice należy do sieci kin, które znajdują się w największych polskich miastach. W Katowicach Multikino znajduje się w Galerii Katowickiej.

Multikino Katowice cennik

Kinomaniacy, którzy zdecydują się na seans z repertuaru Multikina Katowice, zapłacą za bilet 15 zł. W przypadku seansów 3D – należy doliczyć opłatę za okulary 3D.

Dzięki taki promocją możesz w całej Polsce oglądać najlepsze produkcje filmowe w najkorzystniejszych cenach.

W ciągu tygodnia w kinach sieci Multikino zapraszamy do skorzystania z akcji:

  • Dzięki akcji Multiponiedziałki w każdy poniedziałek możesz oglądać najlepsze premiery filmowe z biletami za 15 zł;
  • W MEGAŚRODY bilety kosztują jedynie 14,90 zł. Oferta skierowana jest do wszystkich (bez wyjątków);
  • Dzięki promocji Bueno czwartki wystarczy kupić 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White. A następnie wymienić opakowania na bilety. Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 12 zł. Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl. W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Jest to bilety za 12 zł na dowolny seans* 2D lub 3D. Promocja przedłużona do 30 sierpnia 2018.

Multikino galeria Katowice

Multikino mieści się na 3, a zarazem i najwyższym piętrze Galerii Katowickiej. Na ekranach zawsze goszczą filmowe nowości. Kasy biletowe są otwierane 15 minut przed pierwszym seansem. A zamykane 15 minut po starcie ostatniego seansu. Kino nie prowadzi telefonicznie rezerwacji indywidualnych. Można rezerwować bilety przez stronę internetową.

Godziny otwarcia: kino jest czynne codziennie od 10:00 do 22:00.