Strona główna Katowice Park trampolin Katowice

Park trampolin Katowice

PODZIEL SIĘ
Park trampolin JumpWorld Katowice

Moda na trampoliny dotarła do nas stosunkowo niedawno. Zachód już od dawna wie, że metalowa rama z rozpiętą na niej elastyczną siatką jest nie tylko okazją do rozrywki dla całej rodziny, ale też świetnym sposobem na poprawę koordynacji i spalanie kalorii. Trampolina latem jest jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia polskich ogródków. Natomiast zimą warto wybrać się do Parku Trampolin w Katowicach.

W parku trampolin JumpWorld Katowice na odwiedzających czekają akrobacje, boiska do siatkówki i koszykówki oraz basen z gąbkami. Jest to miejsce sprzyjające zabawie oraz pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Niezależnie od pogody, zabawa w parku trampolin to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zabawa gwarantowana

Dynamicznie rozwijająca się marka JumpWorld jest największą siecią parków trampolin w Polsce. Jumpworld to plac zabaw z trampolinami pod dachem, gdzie dzieci od 3. roku życia mogą wspólnie spędzać czas, bawiąc się i ćwicząc. Park trampolin JumpWorld oferuje zdrową zabawę dla klientów indywidualnych, organizację urodzin oraz eventów grupowych.

Oferta parku trampolin JumpWorld to m.in.:

 • Arena główna, czyli największa przestrzeń do szaleństwa, gdzie nawet ściany są trampolinami;
 • Strefa basketu, gdzie warto poćwiczyć efektowne wsady;
 • Basen z gąbkami, który zawsze zapewnia miękkie lądowanie;
 • Strefa dodgeball, czyli grę w dwa ognie w niecodziennych okolicznościach;
 • Strefa akrobatyczna do trenowania skomplikowanych trików;
 • Strefa siatkówki
 • Tor przeszkód – to unikatowa układanka nie da się go zapamiętać, nie da się go nauczyć. To wciąż zmieniające się warunki, trampoliny pod stopami i garść odwagi, której potrzebuje każdy, kto chce zmierzyć się z wysokością. Tutaj musisz mieć umiejętności niemalże niczym ninja, by poruszać się szybko, bezszelestnie i skutecznie. Każda osoba może zmierzyć się z różnymi przeszkodami, które sprawdzą szybkość, spryt, zwinność oraz odwagę całkowicie bezpiecznie i bez narażania zdrowia;
 • Jumplina — jest to idealny sposób na „latanie w powietrzu”, wykonywanie ewolucji bez opadania, a w ostateczności zanurzenie się w basenie pełnym gąbek;
 • Jumpball — asysta piłki pomoże Ci w lepszym wykonywaniu ćwiczeń i we wpływaniu na odpowiednie partie mięśni. Skacz tak jak lubisz lub wykonuj ćwiczenia zgodnie z zaleceniami naszych instruktorów. Bierz udział w ćwiczeniach i poprawiaj swoją kondycję, sylwetkę oraz samopoczucie.

Obok regularnej oferty jednorazowych wejść do parku, oferujemy także zajęcia z nietypowych, wymagających zajęć Jump Zumby, Acro Jump Dance oraz Jump Fitnessu. To szereg spotkań z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy wykorzystują zalety parku pełnego trampolin oraz łączą je z innymi formami ruchowymi.

Ile kosztuje zabawa dla całej rodziny w Parku Trampolin?

W Katowicach całkiem niedawno powstał park o największej powierzchni trampolin na Śląsku. Zapotrzebowanie na tego formę rekreacji okazało się ogromne. Parki trampolin JumpWorld to doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla osób w każdym wieku.

Park trampolin gwarantuje dobrą zabawę oraz nieskrępowane, ale bezpieczne szaleństwo. Katowicki park trampolin to regularnie odwiedzane miejsce przez rodziny oraz osoby prowadzące aktywny tryb życia. Trampoliny to zabawa dla osób w każdym wieku. Jednakże dzieci od 3 do 13 lat muszą korzystać z obiektu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Od młodzieży w wieku od 14 do 18 lat wymaga się podpisanego przez opiekunów pozwolenia na korzystanie z Parku, dostępnego na stronie internetowej wykonawcy.

Cennik wejść normalnych do parku trampolin w Katowicach:

 • Bilet normalny na wejście 60-minutowe – 32 złote stacjonarnie i w promocji za pośrednictwem strony internetowej – 28 złotych;
 • Bilet grupowy na 60 minut (za grupę uważa się minimum 6 osób) – 28 złotych za osobę, a przez Internet jeszcze taniej – 24 złote;
 • Para skarpetek antypoślizgowych – 5 złotych;
 • Każda dodatkowa minuta to koszt 0,50 złotych.