Strona główna Gdańsk Fashion House Gdańsk

Fashion House Gdańsk

PODZIEL SIĘ

Czym jest Fashion House? Fashion House Group, gdyż tak brzmi oficjalna nazwa tego przedsięwzięcia to lider na rynku centrów handlowych typu outlet w całej Europie. To oni wprowadzili tego typu rozwiązania do Europy Środkowo – Wschodniej, w tym Polski oraz Rosji tworząc prawdziwe centra mody, gdzie zakupy są prawdziwą przyjemnością.

Produkty outlet to nowe produkty będące końcówką kolekcji, pochodzą z likwidacji sklepów, czy są towarami po ekspozycji sklepowej. Są one nowe i klient zawsze otrzymuje na nie gwarancje. Wychodząc z takiego założenia centr Fashion House – czyli w wolnym tłumaczeniu „dom mody”, oferuje swoim klientom najlepsze stylizacje w bardzo atrakcyjnych cenach. Obecnie centra Fashion House zlokalizowane są w wielu krajach, a swojej ofercie posiadają sklepy aż 250 przodujących marek z całego świata. W Polsce pierwsze tego typu centrum powstało w Sosnowcu w 2004 roku i od tego czasu zdobywa rynki kolejnych miast, ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Centa handlowe przypominają małe, urocze miasteczka nawiązujące do różnych rozwiązań architektonicznych. Słynne marki, które podjęły współprace z Fashion House, są dostępne w 30%-70% zniżkach przez cały rok, a nie tylko w okresie wyprzedaży. Zakupy w tym miejscu to prawdziwa przyjemność.

Popularny outlet w Gdańsku

Obecnie właścicielem popularnego outletu jest firma Deutsche Asset Management będąca częścią iemieckiego kapitału grupy Deutrsche Bank. Przejęła go w 2017 roku do Fashion House Group. Outlet powstał w 2005 roku, jako drugi w kraju. Usytuowany jest tuż przy drodze ekspresowej SG na terenie Morskiego Parku Handlowego. Lokalizacja ta powoduje, że odwiedza go co roku wiele tysięcy osób, zarówno mieszkańców, jak i turystów spędzających czas w Gdańsku, a także w całym Trójmieście. Na uwagę zasługuje ciekawa stylizacja architektoniczna całego outletu, nawiązująca to tradycyjnej wioski rybackiej wraz z morską latarnią. Aranżacja ta Doskonale pomysł ten wpisuje się w klimat nadmorskiej miejscowości. Powierzchnia outletu wynosi 16 400 mkw i oferuje klientom 800 miejsc parkingowych.

Sklepy w Fashion House

Sklepy w Fashion House oferują szereg możliwości dla osób, które lubią kupować w okazyjnych cenach i zawsze chcą mieć ciekawą stylizację na każdą okazję. W centrum handlowym mogą dokonać zakupów w wielu sklepach, należących do znanych marek. Zakupy w pięknym otoczeniu można zrobić w stu sklepach. Swoje sklepy mają tu m.in. Adidas, 4F, Nike, BIG STAR, BYTOM, Calvin Klein i wiele innych.

Oprócz odzieży zainteresowane osobą mogą zaopatrzyć się w promocyjnych cenach w obuwie, biżuterie, bieliznę, czy torby, walizki itp. Swoje sklepy mają tu również marki oferujące wyposażenie domu, takie jak np. Tefal&Home, czy Tchibo. Coś dla siebie znajdą tu również rodzice dzieci, na ich czekają takie sklepy jak: Coccodrilo, czy 1 2 3. Znajduj się tu również perfumeria. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00, a handlowe niedziele do 20.00. Klienci zmęczeni zakupami mogą napić się kawy lub zjeść dobry lunch. Na dzieci czeka również bawialnia.