Strona główna Regionalne Strzelnica Wrocław

Strzelnica Wrocław

PODZIEL SIĘ
strzelnica Wrocław

Obecnie we Wrocławiu znajdują się trzy dobrze prosperujące strzelnice.

Strzelnica ProGun Tac

Oferta dla osób cywilnych oraz służb mundurowych, OT i strzelców. Oferujemy profesjonalne szkolenia strzeleckie, treningi strzeleckie oraz strzelania otwarte.

Strzelnica w ProGun uczy jak efektywnie używać broń palną. Wpaja właściwe nawyki, uczy prostych i realnych technik prowadzenia ognia. Pomaga również pozbyć się błędnych przyzwyczajeń oraz nieskutecznych schematów.

Strzelnica posiada 6 stanowisk na osi 15 metrów. Instruktorzy przygotowują do egzaminu na patent strzelecki, do egzaminów policyjnych i wojskowych. Firma posiada zakres broni obowiązujący na egzaminach: P99, Glock 17, AK, PM63, PM84P, Mossberg. Dysponują również bronią i doświadczonymi instruktorami. Strzelnica znajduje się w budynku ogrzewanym i niezależnie od pogody realizujemy strzelania. Dla klientów, jak i firm wystawia faktury VAT oraz wszelkie uprawnienia do prowadzenia strzelań i treningów.

Na strzelnicy organizowane są również imprezy integracyjne dla firm, szkolenia strzeleckie dla firm. Jak i również strzelanie okolicznościowe (kawalerskie, urodziny), vouchery okolicznościowe (urodziny, święta, dzień mężczyzn czy kobiet).

Strzelnica Wrocław – ProGun – to duży wybór broni oraz szkoleń. Przystępne ceny i doświadczeni instruktorzy.

ProGun Tac

 • Pl. Orląt lwowskich 20B, Wrocław – Świebodzki
 • Tel: +48 697 313 254 (wymagana rezerwacja telefoniczna);
 • E-mail: progun.szkolenia@gmail.com
 • Godziny otwarcia: pn-pt: 14-20, so-nd: 10-20

Strzelnica War-Zone

Firma organizuje szkolenia strzeleckie dla firm i osób indywidualnych. Przygotowuje do egzaminu na patent strzelecki i pozwolenie kolekcjonerskie. Firma dysponuje bronią oraz zatrudnia doświadczonych instruktorów. Strzelnica posiada pełen zakres broni obowiązujący na egzaminach przed policją. Między innymi: P83, P99, Glock 17, AK, PM63, PM84P, Mossberg. Posiada również 5 stanowisk na osi 20 metrów. Strzelnica wystawia również faktury VAT.

W strzelnicy organizowane są również imprezy integracyjne dla firm. Dostępne jest również strzelanie okolicznościowe (imieniny, rocznice, rozwody…). Jak i również firma posiada vouchery okolicznościowe (urodziny, dzień kobiet, dzień ojca itp.)

Strzelnica znajduje się w budynku o stałej temperaturze, strzelamy niezależnie od pogody.

War-Zone

ul. Sztabowa 32, Wrocław (teren jednostki wojskowej, wejście obok hurtowni zabawek Askot)

 • tel: +48 731 027 577, 530 891 194
 • E-mail (rezerwacje): rezerwacje@war-zone.com.pl
 • E-mail (biuro): biuro@war-zone.com.pl
 • Godziny otwarcia: Wto–Pią 16:00 – 20:00, Sob-Nie 12:00 – 18:00

Strzelnica – Instytut Strzelectwa

Instytut Strzelectwa organizuje zajęcia, szkolenia oraz kursy strzeleckie. W formule strzelań dynamicznych dla początkujących i zaawansowanych. Oferta jest skierowana do osób indywidualnych, grup, firm i instytucji. Strzelanie odbywa się z pistoletów, karabinów i strzelb.

To miejsce gdzie nauczysz się bezpiecznie i skutecznie posługiwać bronią palną. W organizowanych przez nas zajęciach biorą udział zarówno początkujący, jak i doświadczeni strzelcy.

Nasze szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm i instytucji państwowych. Program zajęć zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Na naszych zajęciach przygotujemy Cię do egzaminu na pozwolenie na broń i na patent strzelecki. Z nami zrobisz uprawnienia instruktorskie i prowadzącego strzelanie.

Nasze zajęcia mogą być świetnym pomysłem na prezent. Firmowe wyjście integracyjne, zawody o Puchar Prezesa czy rozpoczęcie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Instytut Strzelectw

 • ul. Świątnica 36, Wrocław
 • tel: +48 798 083 721
 • e-mail: kontakt@instytutstrzelectwa.pl

Strzelnica Wrocław cennik

Na każdej wyżej opisanej strzelnicy jest inny cennik.

Strzelnica – Instytut Strzelectwa tutaj z cennikiem można się zapoznać dzwoniąc osobiście. Lub rezerwując poprzez wiadomość e-mail.

Jeśli chodzi o dwie pozostałe strzelnice to w każdej trzeba zrobić opłatę wejściową.

Płacisz jedynie za stanowisko i wystrzelaną amunicję:

War-Zone –   Wtorek – Piątek – 20 zł

                     Sobota- Niedziela – 25 zł

ProGun Tac – 25 zł wejście na obiekt

W cenę wliczone jest:

 • Stanowisko bez limitu czasu;
 • Tarcze;
 • Opieka instruktora.
 • Oraz dla osób będących po raz pierwszy na strzelnicy:
  • szkolenie z zasad bezpieczeństwa;
  • szkolenie z podstaw obsługi broni.

W War-Zone i ProGun każda broń przedstawia inny cennik. W cenę wliczona jest amunicja – 10 strzałów. Dokładny cennik podany jest na tej stronie.

Rozrywka Wrocław

We Wrocławiu mamy dużo fajnych miejsc rozrywkowych. Każdy w tym mieście znajdzie coś dla siebie. Zarówno amatorzy spokojnych spacerów, jak i wielbiciele ekstremalnych emocji. Wrocław to miejsce rozrywkowe warto tu zwiedzić ZOO, Aquapark Wrocław, Kwatera Główna Centrum Laser Tag. A także Piwnica Quest, Exit19.pl – Escape Game, ExitRoom, Park Linowy Opatowicka, Kręgielnia, Gokarty, City Paintball i wiele innych fajnych atrakcji.