Strona główna Łódź Decathlon Łódź

Decathlon Łódź

PODZIEL SIĘ
decathlon Łódź

Decathlon to sieć sklepów działająca na całym świecie jak i również w prawie całej Polsce. Oferująca sprzedaż za pomocą strony internetowej. Firma ta działa w Polsce od 1999 roku i ma już w naszym kraju swoje sklepy w 26 miejscowościach. Sprzedaje sprzęt, odzież i akcesoria sportowe.

Decathlon ma swojej ofercie szereg własnych marek, takich jak Quechua czy b’Twin. Są one tańsza niż oryginalne odpowiedniki.

Sklep sportowy Łódź

Sklep ogólnosportowy Decathlon czynny jest przez cały tydzień włącznie z niedzielami. W sklepach Decathlon znaleźć można zróżnicowany, asortyment sportowy. Umożliwi on nam uprawianie niemal każdego sportu. Duża hala sklepowa podzielona na intuicyjne kategorie, które ułatwiają robienie zakupów. Oraz upraszczają zlokalizowanie poszukiwanego produktu. Jeżeli będziemy mieli problem, aby znaleźć odpowiedni przedmiot. W każdej chwili możemy poprosić o pomoc jednego z pracowników. Pomogą nam w znalezieniu odpowiedniego produktu oraz pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu. 

Sklep biegacza Łódź

Jednym z najpopularniejszych działów sklepu Decathlon jest część przeznaczona na sprzęt do biegania i lekkiej atletyki. Znajdziemy tam nie tylko odzież termiczną, przeznaczoną do biegania w czasie różnych pór roku. Ale także różnorodne, akcesoria sportowe. Wśród produktów z tej kategorii nie zabraknie wielofunkcyjnych opasek, bandanek, czapek, zegarków z funkcją GPS. Jak i również odżywek i napojów, produkowanych z myślą o biegaczach.

Decathlon to także odpowiedni kierunek dla tych klientów, którzy często wyjeżdżają na pole kempingowe. Szeroki wybór namiotów, śpiworów czy materacy. Naszą kempingową przygodę ułatwią także rozkładane meble, lekkie naczynia i sztućce z tworzywa sztucznego.

Decathlon otwiera się na wszystkich sportowców – także na narciarzy. Zimowe, wygodne buty trekkingowe, oryginalne narty, spodnie i kurtki narciarskie. Wyprodukowane dla marek własnych Decathlon sprawią, że każda podróż w góry będzie wyjątkowa, wygodna i bezpieczna.

W sklepie dla lubiących siłownie również coś fajnego się znajdzie. Odpowiednia odzież i buty to tylko nieliczny asortyment. Oprócz tego można znaleźć rowerki trekkingowe, bieżnie, orbiterki, atlas i wiele innych sprzętów.

Na stronie internetowej mamy do wyboru 70 różnych sportów. Takie jak piłka nożna, pływactwo, koszykówka, kolarstwo, jeździectwo i wiele innych. Na stronie możemy zakupić odpowiedni sprzęt, akcesoria oraz ubiór w bardzo dobrych i atrakcyjnych cenach. Wszystkie zamówione online artykuły możemy odebrać w sklepach stacjonarnych za darmo. Decathlon pod koniec każdego sezonu urządza wyprzedaż asortymentu.

Decathlon Łódź godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

  • Od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 21:00,
  • Sobota od 9:00 do 21:00 Niedziela od 10:00 do 20:00.