Strona główna Opole Kinoplex Opole

Kinoplex Opole

PODZIEL SIĘ
Kinoplex Opole

Kinoplex to dobre kino. Jest znane i lubiane przez mieszkańców Opola. Mieści się przy Placu Kopernika 7 w Opolu, w Galerii Solaris. Do tego kina podąża wiele osób, które chcą cieszyć się szeroką ofertą tego doskonałego kina. Polacy kochają rozrywkę, a Kinoplex to dawca takiej rozrywki. Jest to jedyne duże kino w Opolu, które daje zadowolenie, radość oraz rozrywkę. Mieszkańcy Opola są zachwyceni ofertą kinową tej placówki. 

Kino konesera, kino kobiet czy też maratony filmowe oraz Helios dla Dzieci czy Kultura dostępna – takie są oferty specjalnego tego wyjątkowego kina. Polakom podobają się wizyty w kinie, pozwalają cieszyć się oglądaniem ciekawych filmów, które sprawiają przyjemność każdemu. Dla każdego w Kinoplexie znajdzie się coś miłego. Panie chętnie organizują wyjścia z koleżankami na Kino Kobiet, aby porozmawiać, obejrzeć dobry film oraz trochę się pośmiać. Bilet normalny kupuje się za 26,50 złotych i jest to cena stała, dla każdego. Spotkania Kino dla Kobiet zyskały wyróżnienie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Nocne Maratony Filmowe są tematyczne, ciekawe i są czasem dla kinomanów. Kilka godzin można spędzić miło podczas oglądania filmu, są to filmy na różne tematy i to sprawia, że są one frapujące dla widza – maraton to przeważnie trzy filmy np. science fiction. Helios dla Dzieci to filmowe poranki lub Pierwszy Raz w Kinie. Dzieciaki uwielbiają kreskówki oraz filmy dla dzieci i chętnie przychodzą z rodzicami do tego wyjątkowego kina. Dzieci zazwyczaj oglądają filmy z dubbingiem, kolorowe oraz wciągające. Cotygodniowa wizyta w kinie to rzeczywistość wielu polskich rodzin. 

Kinoplex – nowoczesne czy tradycyjne kino?

Jest to kino nowoczesne, działa w ramach sieci kin Helios. Do tego kina chętnie chodzą wszyscy – nie tylko jedzące popcorn nastolatki, ale osoby w każdym wieku, które kochają dobre filmy i lubią taką rozrywkę. Mogą obejrzeć film i rozkoszować się nim doskonale, popijając kawę w różnych smakach lub jedząc przekąski. Atutem kina są sale z klimatyzacją – jest ich aż sześć. Dobre nagłośnienie i aż 1240 miejsc siedzących. W kinie dostępne jest kino 3D. Filmy oglądane w trójwymiarze są na pewno doskonałe. W kinie można napić się doskonałej kawy w kawiarni, a w kinowym barze kupuje się świeżo robiony popcorn, napoje zimne, kawę oraz herbatę. W tym kinie wszystko wygląda nowocześnie i ciekawie. Niejedna osoba odpoczywa podczas projekcji filmowych. Pokazywane są filmy nowoczesne oraz bywają organizowane retrospektywy. Najwięcej jest filmów amerykańskiej produkcji. 

Kinoplex Opole cennik

Kinoplex Opole ma cennik dostosowany do potrzeb i możliwości klientów. Oferowane są bilety w cenie 14,5 złotego, 22,50 zł, 26,50 zł, 28.50 zł. Można kupić bilety ulgowe, normalne, rodzinne, na filmy 2D oraz 3D. Od poniedziałku do piątku można kupić bilety za 20,50 zł do godziny 13.30. Wtorek to dzień z promocyjnymi cenami. Bilety ulgowe są oferowane studentom do 26 roku życia, dzieciom i młodzieży oraz seniorom. Osoby dorosłe kupują bilety normalne.