Strona główna Częstochowa Pośrednik Częstochowa

Pośrednik Częstochowa

PODZIEL SIĘ
Pośrednik Częstochowa

Gazeta Pośrednik to lokalna gazeta ogłoszeniowa. Jest to darmowa gazeta ogłoszeniami z Częstochowy i okolic. Ta gazetka rozdawana jest za darmo. Więc każdy mieszkaniec Częstochowy może ją przeczytać lub poprzeglądać interesujące ogłoszenia.

Chcąc zamieścić ogłoszenie w gazetce musimy za nie zapłacić. Ogłoszenia drobne można zamieszczać bezpłatnie w internecie.

W tej gazetce znajdziemy bardzo dużo ogłoszeń drobnych z Częstochowy i okolic. Gazeta dostępna jest w każdy wtorek i piątek w punktach z prasą. Takich jak Ruch, Kolporter, Garmond, Poczta Polska oraz w internecie e-wydanie.

Do wyboru masz takie działy jak motoryzacja, praca, do Domu i ogrodu. Znajdziemy również działy z modą, dla dzieci, elektronika, budowlane, fauna i flora oraz wiele innych.

Praca Pośrednik Częstochowa

Gazeta pośrednik to tygodnik oferujący bardzo dużo ogłoszeń. Znajdziemy tam również firmy, które potrzebują ludzi na konkretne stanowisko. Jak i również ogłaszające się osoby w konkretnym zawodzie – szukających pracy. Co tydzień pojawiają się nowe ogłoszenia.

Przeglądając tygodnik systematycznie mamy szansę na znalezienie dla siebie odpowiedniej pracy.

Pośrednik Częstochowa ogłoszenia

ogłoszenia CzęstochowaGazeta Pośrednik to najpopularniejsza gazeta ogłoszeniowa w Częstochowie. Zawiera ogłoszenia z Częstochowy i okolic.

Ogłoszenia dostępne są zarówno w gazecie, jak i internecie. Wydanie internetowe gazety Pośrednik zawiera wszystkie ogłoszenia z wydania papierowego. Dodatkowo, umożliwia kliknięcia na reklamy, aby zapoznać się szczegółowo z ofertą reklamodawcy. Wydanie internetowe jest tańsze od wersji drukowanej.

Ogłoszenie można nadać na wiele sposobów:

  • zadzwonić pod numer telefonu 34 366 82 22, 34 366 83 99 i nadać bezpłatne ogłoszenie;
  • wypełnić formularz na stronie internetowej pośrednik.pl;
  • osobiście wypełnić kupon w biurze ogłoszeń gazety ul. Śląska 28 Częstochowa;
  • wysłać kupon z gazety na adres redakcji;
  • wysłać SMS z treścią ogłoszenia

Chcąc zamieścić ogłoszenie w gazetce przez SMS musimy zapłacić 4,92 zł. Będą to 4 wydania (2 tygodnie).

Można również zamieszczać ogłoszenia drobne do działu usług. Za tą usługę również musimy zapłacić. Cena zależy od ilości wydań. Im więcej, tym więcej zapłacimy.

Ogłoszenia bezpłatne przyjęte telefonicznie oraz przez stronę internetową, ukażą się w jednym wydaniu gazety.

Ogłoszenie może zostać wydrukowane w Gazecie Pośrednik. Emisja na 14 dni (3 zł) albo na 30 dni (5 zł), wygodna płatność PayU.

W gazetce płatne natomiast są reklamy usługowe, reklamujące konkretną firmę. Firma oferuje moduły reklamowe od 20 zł. Oferta skierowana jest dla małych i dużych firm. Pełna oferta reklamowa wraz z cennikiem — reklama gazeta Pośrednik